מי אנחנו?

הלביא פתרונות דפוס נוסד בשנת 1986 על ידי רוזי קרבנר ברחוב סוקולוב 70א, חולון.

הלביא פתרונות דפוס שם דגש במתן יחס אישי חם ולבבי,
לצד שרות מקצועי, מהיר ומדויק בשילוב מתן פתרונות דפוס יצירתיים.
אנו מספקים מוצרי דפוס לכלל התעשייה והמשק, בתי ספר, ועדי הורים, בעלי עסקים ופרטיים.

מתחייבים לאספקה מהירה, גם תוך שעה.
הכנת חותמות – תוך 10 דקות!-

הכי מהיר, הכי מגוון והכי יעיל

הלביא פתרונות דפוס מספק שירות ומוצרי דפוס על כל היקפיו כמו : כרטיסי ביקור, מגנטים, פנקסים כימי – חשבוניות וכד’, פליירים בכל הגדלים, מעטפות בגדלים שונים, כל סוגי מדבקות, ניירת משרדית, חוברות וספרים, ברושורים, פרוספקטים, קטלוגים, פולדרים, הדפסת מודעות אבל ועוד..!

 ניתן להזמין: לוח שנה / הגדה לפסח – עם הקדשה / שם המשפחה, בהתאמה אישית – בכל כמות. לעסקים – לוחות שנה ממותגים במבחר דגמים. 

לילדי הגן ותלמידים: מדבקות סימון לגני ילדים עמידות במים ובמיקרוגל, מדבקות למחברות, ספרים ועפרונות, מדבקות חד פעמיות עם סמל בית הספר.

מדפיסים בכל הפורמטים כולל הדפסה בפורמט רחב: שלטים, פוסטרים, שמשוניות, רולאפים, קנבס, מדבקות צורניות לקיר, אותיות דביקות ומדבקות לחלונות ראוה ועוד.

מדפיסים על כל סוגי המוצרים

מדפיסים על חולצות בכל כמות – לפרטיים בהתאמה אישית / לאירועים / לטיולים / סיום מסלול ועוד. 
לעסקים – עם מיתוג.

הלביא פתרונות דפוס מספק את כל הדפסות הסובלימציה בהתאמה אישית: על ספלים, כובעים, מחזיקי מפתחות, שלטים לדלת הכניסה לבית ולמשרד, מצעים, כריות בלוקים מעץ עם תמונה והקדשה ועוד.

בנוסף ניתן לקבל אצלנו שרותי: הקלדה כמו מכתבים, חוזים, הדפסה וכריכת עבודות גמר וכד’,
שירותי כריכה כמו כריכת ספירלה, כריכת סיכות, כריכה קשה.
למינציה וניילון מסמכים וכד’.
צילום מסמכים, סריקת מסמכים וסגירה לקובץ ושליחה למייל.
הדפסה מקובץ, שרותי פקס ודוא”ל, שירותי גרפיקה ועוד.

עוד מבית הלביא פתרונות דפוס -מערכות שעות ולו”ז מחיקים. לוחות דידקטיים מחיקים – ללימוד, פנאי ומשחק – שילדים כל כך אוהבים!

תהליך פיתוח הלוחות הדידקטיים נעשה תוך כדי יישום שיטה ייחודית ובייעוץ אנשי חינוך כדי לתת מענה לשלבי הלמידה הראשונים בחייהם של הילדים. צורת הלמידה הכיפית, הצבעונית והמשעשעת, עוזרת לילד לעבור על החומר, להכיר, ללמוד ולתרגל את כל הנושאים החשובים שילד צריך להכיר – עבודה בלוחות המחיקים נעשיית בסביבת עבודה נקיה ונעימה, ללא פסולת של דפים ושארי מחק וכד’… מה שמאפשר לילדים ובפרט לפרפקטציוניסטים שביניהם למחוק במיידית שוב ושוב להמשיך ולתרגל בכייף עד לקבלת התוצאה המספקת והמשמחת אותם! הלוחות איכותיים ונשמרים לאורך שנים. 

הלוחות מיועדים לילדים מגיל 3, החל מהיכרות ראשונה של הצורות והצבעים, ובהמשך הכרה ותירגול האותיות והמספרים, שיטה ייחודית ללימוד לוח הכפל והחילוק. הכל תוך כדי בניית תרגילי חיסור, חיבור, כפל, חילוק ועוד! לפרטים נוספים על הלוחות וצפייה בכל המגוון לחצו כאן

דילוג לתוכן